Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.
Świece zapłonowe

Świece zapłonowe

Świece zapłonowe to wybór produktów od uznanego producenta NGK, którego asortyment pasuje do większości samochodów spotykanych na polskich i europejskich drogach. Zapoznaj się z setkami dostępnych produktów, zawęź wybór, dokonaj zakupu i ciesz się szybką oraz bezpieczną dostawą w sklepie motoryzacyjnym GoRabbit.pl.

Świece wysokiej klasy

W GoRabbit.pl dokładamy starań, aby wszystkie nasze produkty pochodziły od sprawdzonych producentów oraz zaufanych dostawców. Dzięki temu nawet niedrogie części samochodowe prezentują dobry poziom jakości. Świece zapłonowe NGK to górna półka niezależnie od ceny, gdyż nawet modele przeznaczone do starszych samochodów, kosztujące mniej, cechują się doskonałą efektywnością i żywotnością.

Świece zapłonowe, w przeciwieństwie do żarowych, są przeznaczone do wykorzystania w silnikach benzynowych. Generowana przez nie iskra powoduje zapłon mieszanki paliwowo-powietrznej i umożliwia rozruch silnika. Już od 1936 r. firma NGK, będąca twórcą dostępnych w naszym sklepie świec, dokłada wszelkich starań, aby udoskonalać ten proces i dlatego dziś cieszy się doskonałą reputacją na całym świecie.

Wygodny zakup, bezpieczna dostawa

Naszym celem jest stworzenie sklepu przyjaznego dla każdego kierowcy, dlatego w tej kategorii znajdziesz ułatwienia, dzięki którym łatwiej wybierzesz właściwy produkt. Jakie świece zapłonowe będą pasować do twojego samochodu? Sprawdź to, wprowadzając w menu po lewej stronie informacje o pojeździe. Podaj jego markę, model, rok produkcji i typ silnika, a wyświetlą się tylko kompatybilne produkty.

Kiedy złożysz zamówienie, twoje części samochodowe wyślemy kurierem. Zadbamy o odpowiednie opakowanie, dzięki czemu na pewno dotrą w nienaruszonym stanie. Masz mimo wszystko pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej o asortymencie lub uzyskać poradę dotyczącą zakupu? Nasi konsultanci to motoryzacyjni eksperci, którzy zawsze służą pomocą. Zapraszamy do kupowania z GoRabbit.pl.

Oleje i filtry

Zobacz listę poradników o olejach i filtrach (m.in. olejach silnikowych i filtrach oleju), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.