Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.
Filtry oleju

Filtr oleju

Wybierz właściwy filtr oleju i zadbaj o żywotność swojego silnika. Zapoznaj się z ofertą GoRabbit.pl, która obejmuje ponad 1200 modeli filtrów olejowych Mann-Filter, Filtron i Vasco. Mając tak duży wybór, na pewno znajdziesz produkt idealnie pasujący do swojego samochodu. Zapewniamy atrakcyjne ceny filtrów oleju klasy eco, medium i premium, a także szybką, bezpieczną dostawę kurierską.

Znakomite filtry oleju od sprawdzonych producentów

Porównaj filtry oleju dostępne w naszej ofercie. Mamy dla Ciebie produkty doskonałych marek, cenionych w całej Europie i poza nią: Vasco, Mann-Filter i Filtron. Oferujemy zarówno filtry olejowe klasy eco, jak i klasy średniej oraz modele premium, które spełnią najbardziej wyśrubowane wymagania. Dzięki nim olej krążący w silniku będzie skutecznie oczyszczany z drobin piasku, bakterii, grzybów czy innych rodzajów zanieczyszczeń. Ceny filtrów oleju w GoRabbit.pl zaczynają się już od kilku złotych. Najpopularniejszy rodzaj filtru olejowego to filtr puszkowy z wkładem filtrującym, którego przypominająca akordeon budowa zapewnia dużą powierzchnię materiału przechwytującego zabrudzenia.

Wybierz trafnie i kup bezproblemowo nowy filtr oleju

W naszym sklepie możesz łatwo dobrać właściwy filtr oleju do swojego samochodu. Zawęź wybór do filtrów oleju danego producenta lub określ przedział cenowy, w którym chcesz się poruszać. Aby mieć pewność, że dokonujesz trafnego wyboru, skorzystaj z opcji wprowadzenia modelu samochodu. Znajdziesz ją w menu po lewej na stronie kategorii „Filtr oleju”. Dzięki niej możesz określić markę, model, rok produkcji i typ silnika swego pojazdu. Wówczas na stronie zostaną wyświetlone wyłącznie te filtry oleju, które będą do niego pasować. Jeżeli jednak wciąż masz wątpliwości, w doborze filtru olejowego pomogą Ci nasi konsultanci. To eksperci w dziedzinie motoryzacji, których możesz zapytać o poradę na naszej infolinii. Zamówione filtry oleju wysyłamy za pośrednictwem kuriera w doskonale zabezpieczonych paczkach.

Oleje i filtry

Zobacz listę poradników o olejach i filtrach (m.in. olejach silnikowych i filtrach oleju), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.