Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.
Lampy przeciwmgielne - halogeny

Halogeny przeciwmgłowe 

Na tej podstronie zebraliśmy nowoczesne oświetlenie. Można tu znaleźć przede wszystkim halogeny samochodowe. W przypadku wielu modeli są to części, które oprócz standardowej funkcjonalności wyróżniają się możliwościami, jakie daje dodatkowa lampa przeciwmgielna LED. Takie połączenie sprawia, że zamawiając jeden podzespół, kupujesz i montujesz równocześnie światło dzienne i przeciwmgielne. W sprzedaży mamy starannie wyselekcjonowane rozwiązania sygnowane logo marki DEPO, a także wyprodukowane przez naszych specjalistów. Niezależnie od producenta Twojego auta, w sklepie motoryzacyjnym GoRabbit możesz liczyć na duży wybór kompatybilnych produktów w świetnej cenie.

Halogeny ze światłem przeciwmgielnym

By skorzystać z oferowanych halogenów samochodowych, wystarczy jedynie wymienić standardową lampę. W ten sposób obok oświetlenia przeciwmgielnego zyskasz także funkcję światła dziennego. W tym kontekście należy wyróżnić zwłaszcza modele z serii DUOLIGHT. Dzięki perfekcyjnemu dopasowaniu nie zachodzi konieczność wprowadzania dodatkowych przeróbek. Na uwagę zasługują nowoczesne technologie wykorzystane w ich procesie produkcyjnym. Innowacyjny system linii świetlnej zapewnia jednolity charakter światła bez punktów świetlnych, a diody czołowego amerykańskiego producenta CREE imponują zarówno pod względem mocy, jak i żywotności (sięgającej nawet do 50 000 godzin). Nowoczesna lampa LED tego typu według badań przyczynia się do zmniejszenia ilości wypadków aż o 58% względem sytuacji, gdy wykorzystywane jest zwykłe oświetlenie

Obok wspomnianej klasy urządzeń dystrybuujemy także standardowe halogeny samochodowe. Mimo że nie mają funkcji dziennej, emitują wiązkę świetlną zgodną z obowiązującymi przepisami oraz wymogami konstrukcyjnymi producentów samochodów, zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa na drodze. Wytworzone z wysokogatunkowych materiałów, są odporne na eksploatacje oraz wykończone z dużą precyzją. Nasz stale aktualizowany katalog produktowy obejmuje setki modeli przeznaczonych do aut europejskich, amerykańskich i azjatyckich.

Oleje i filtry

Zobacz listę poradników o olejach i filtrach (m.in. olejach silnikowych i filtrach oleju), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.