Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.
Pozostałe

Pozostałe preparaty do lakierowania

Lakiery samochodowe są przeznaczone nie tylko do karoserii czy powłok gumowych, ale również do pozostałych części samochodowych. W ofercie sklepu GoRabbit.pl znajdziesz preparat do zderzaków, który w szybki sposób naniesiesz na zarysowaną lub uszkodzoną powierzchnię.

Wytrzymałe lakierowanie zderzaków

Głównym zadaniem zderzaków jest łagodzenie zderzenia pojazdu z innym samochodem, pieszym lub inną przeszkodą. W przypadku ich uszkodzenia warto sięgnąć po sprawdzony lakier, który nie tylko ukryje rysy pojazdu, ale również wzmocni całą strukturę. Jeżeli przydarzył Ci się taki niefortunny wypadek, koniecznie zapoznaj się z pozostałymi preparatami w sklepie GoRabbit.pl, wśród których znajduje się Bumper Spray o pojemności 400 ml. Jest to strukturalna i szybkoschnąca farba do zderzaków w kolorze czarnym, którą można stosować bez konieczności nanoszenia podkładu. Maskuje ona defekty powstałe na zderzakach i imituje naturalny wygląd tworzywa sztucznego. Przed zastosowaniem tego produktu należy dokładnie oczyścić i odtłuścić daną powierzchnię, a następnie ją dokładnie wysuszyć.

Łatwa aplikacja sprayu

Bumper Spray to propozycja polskiej marki motoryzacyjnej K2. Produkt należy rozpylić w odległości 20-30 cm na zderzak oraz pozostałe uszkodzenia w celu uzyskania warstwy ochronnej. Całkowita odporność na pyły i inne zabrudzenia następuje po jednej godzinie od zastosowania preparatu, natomiast całkowite utwardzenie następuje po 12 godzinach. Jest to uniwersalna farba, którą bez żadnych obaw możesz wykorzystać w swoim samochodzie. W przypadku dodatkowych pytań skorzystaj z porad naszych doświadczonych pracowników. Możesz skontaktować się z nimi telefonicznie lub mailowo.

Oleje i filtry

Zobacz listę poradników o olejach i filtrach (m.in. olejach silnikowych i filtrach oleju), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.