Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.
Konserwacja

Konserwacja

Sprawne działanie części samochodowych nie byłoby możliwe bez ich systematycznej pielęgnacji. Każdy element pojazdu ma swoje określone zadanie, które ma wpływ na komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy. Specjalistyczne środki do konserwacji dostępne w asortymencie sklepu GoRabbit.pl zapewnią bardzo dobry stan takich części jak podwozie, silnik czy karoseria.

Środki do konserwacji części samochodowych

Wśród oferty GoRabbit.pl znajdują się dwa rodzaje preparatów - przeznaczone do czyszczenia oraz wielofunkcyjne preparaty do konserwacji. Pierwsza grupa zawiera spraye i płyny, które sprawdzą się w pielęgnacji silników, pasków klinowych, filtrów, gaźników, a nawet posadzek samochodowych. Ciekawym rozwiązaniem jest preparat do zabezpieczania akumulatorów Battery Protector. Tworzy on elastyczną powłokę, która zapobiega śniedzeniu powierzchni oraz zapewnia dłuższą pracę akumulatora. Niezwykłą skutecznością charakteryzuje się również płyn do mycia silnika i posadzek Akra 770 Atom, który może być również wykorzystany do czyszczenia narzędzi warsztatowych i innych części samochodowych. Wielofunkcyjne preparaty natomiast sprawdzą się przede wszystkim jako niezawodna ochrona karoserii oraz profili zamkniętych.

Niezastąpiona pomoc fachowców oraz wygodna wyszukiwarka

Poszukując odpowiedniego preparatu na stronie GoRabbit.pl, warto skorzystać z prostej w obsłudze wyszukiwarki. Klienci mają do dyspozycji wysokiej jakości środki do konserwacji takich producentów, jak K2, MA Professional, Moje Auto oraz WD-40. Preparaty można również wybrać według ich przeznaczenia oraz pojemności. Innym udogodnieniem, które proponuje sklep GoRabbit, jest możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy konsultantów. Wystarczy zadzwonić na numer infolinii, aby otrzymać cenne wskazówki dotyczące wyboru danego produktu.

Oleje i filtry

Zobacz listę poradników o olejach i filtrach (m.in. olejach silnikowych i filtrach oleju), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.