Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.
Podwozie

Podwozie

Największym zagrożeniem dla podwozia jest pojawienie się rdzy. W tym celu warto już wcześniej pomyśleć nad solidnym zabezpieczeniem i konserwacją tego elementu pojazdu. Najlepszym rozwiązaniem są specjalne środki o działaniu antykorozyjnym dostępne w asortymencie sklepu GoRabbit.pl. Wśród nich znajdują się również preparaty przeznaczone do karoserii oraz profili zamkniętych.

Wysokiej jakości preparaty

W ofercie GoRabbit.pl znajdziesz niezawodne środki do pielęgnacji karoserii, które chronią ją przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz szkodliwym działaniem wilgoci. Właściwa konserwacja podwozia dodatkowo zabezpiecza wszystkie jego elementy przed działaniem korozyjnym. Preparaty z łatwością można nanieść na konkretne części pojazdu za pomocą sprayu lub wygodnego pędzla. Niezawodnym produktem jest K2 Durabit, który tworzy na podwoziu warstwę ochronną przed wilgocią, solą oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Uniwersalnym rozwiązaniem natomiast jest preparat do konserwacji profili zamkniętych karoserii. Może być on stosowany zarówno przy samochodach, jak i w konstrukcjach przemysłowych w pielęgnacji drzwi, progów czy słupków.

Prosta w obsłudze wyszukiwarka produktów

Za pomocą wyszukiwarki znajdującej się po lewej stronie witryny sklepu można znaleźć produkt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Wszystkie preparaty do podwozia są bezpieczne i wygodne w aplikacji. Wśród nich można wybrać preparaty dwóch producentów - K2 oraz MA Professional. Klienci mogą również zaznaczyć konkretną pojemność sprayu. W przypadku pojawienia się wątpliwości, czy dany produkt spełni wszystkie oczekiwania, warto poprosić o pomoc konsultantów infolinii. Są to osoby o fachowej wiedzy, które dobiorą odpowiedni środek do konserwacji według indywidualnych preferencji Klienta.

Oleje i filtry

Zobacz listę poradników o olejach i filtrach (m.in. olejach silnikowych i filtrach oleju), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.