Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.
Zmywacze

Zmywacze

Właścicielom warsztatów samochodowych proponujemy wydajne zmywacze i odtłuszczacze, które swoje zastosowanie znajdą przede wszystkim w czyszczeniu tarcz hamulcowych. Mogą być one wykorzystane również do usuwania zabrudzeń z narzędzi czy innych metalowych elementów. Nasza oferta obejmuje także uniwersalne preparaty oraz pasty do mycia rąk w różnej pojemności.

Wysokiej jakości zmywacze i odtłuszczacze

Preparaty do czyszczenia tarcz hamulcowych dostępne są w dwóch wariantach - sprayu oraz płynu. Każdy z tych środków charakteryzuje się wysoką wydajnością oraz łatwym rozprowadzeniem na danej powierzchni pojazdu. Płynne zmywacze pozwalają dotrzeć nawet do ciężko dostępnych metalowych elementów. Mogą być one również stosowane do odtłuszczania narzędzi w warsztacie samochodowym. Zarówno preparaty w formie płynu, jak i sprayu, takie jak Brake Cleaner, przedłużą żywotność oraz poprawią trwałość tarcz hamulcowych w pojeździe. Na koniec pracy warto sięgnąć po pastę do mycia rąk firmy MA Professional, która usunie ze skóry nawet największe zabrudzenia. Wszystkie produkty dostępne w asortymencie sklepu GoRabbit.pl pochodzą od sprawdzonych producentów chemii i kosmetyków samochodowych.

Masz pytania? Poproś o pomoc naszych specjalistów

Odpowiednio dobrany zmywacz świetnie poradzi sobie z myciem narzędzi, urządzeń, części samochodowych, a nawet elementów wykonanych z plastiku czy tworzywa sztucznego. Jeśli poszukujesz różnych preparatów do swojego warsztatu, to możesz je wybrać według producenta lub pojemności opakowania. To zadanie z pewnością ułatwi Ci dostępna na stronie GoRabbit.pl wyszukiwarka. Dodatkowo możesz zadzwonić do naszych konsultantów i zadać im wszystkie nurtujące Cię pytania. Pracownicy infolinii podchodzą do każdego Klienta indywidualnie, dzięki czemu możesz liczyć na profesjonalną pomoc przy wyborze danego preparatu.

Oleje i filtry

Zobacz listę poradników o olejach i filtrach (m.in. olejach silnikowych i filtrach oleju), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.