Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.
Chłodnicze

Płyny chłodnicze

Aby układ chłodzenia silnika spalinowego działał prawidłowo, niezbędna jest jego odpowiednia pielęgnacja. Płyny chłodnicze to niezawodne rozwiązanie w trosce o sprawne funkcjonowanie samochodu. Bogata oferta GoRabbit.pl pozwala na dopasowanie płynu do własnych potrzeb, w zależności od pory roku i objętości opakowania. W asortymencie sklepu znajdziesz także preparaty, które dodatkowo wspierają pracę układu chłodzenia.

Najlepsze płyny chłodnicze dla optymalnej pracy silnika

Płyny chłodnicze wpływają na odpowiednią temperaturę pracy silnika. Na stronie GoRabbit.pl dostępne są preparaty od firm takich jak: Borygo, Petrygo i K2, dzięki czemu możesz mieć pewność co do skuteczności ich działania. Uniwersalne płyny do chłodnic możesz stosować latem i zimą - zależnie od temperatury płyn będzie chronił silnik przed przegrzaniem i zamarzaniem. W dbaniu o układ chłodzenia pomogą Ci także profesjonalne produkty, takie jak odkamieniacz chłodnicy, uszczelniacz do chłodnic w proszku oraz środek do płukania chłodnicy w płynie. Dzięki specjalnym preparatom usuniesz rdzę i zanieczyszczenia, zmniejszysz ryzyko awarii oraz podniesiesz sprawność układu chłodzenia. Uszczelniacz do chłodnic zabezpieczy samochód przed wyciekającą cieczą, wpłynie na bezpieczeństwo podróży.

ubywa płyn chłodniczy?

W wyborze odpowiedniego płynu chłodniczego pomoże Ci sklepowy konsultant. Kompetentnie przygotowany sprzedawca podpowie jaki preparat będzie najlepszy dla Twojego samochodu, objaśni jak często danego produktu należy używać. Umiejętne poruszanie się po stronie GoRabbit.pl umożliwi Ci wyszukiwarka produktów, dzięki której zaoszczędzisz na czasie i szybko wybierzesz produkt, którego szukasz. Obsługa wyszukiwarki jest intuicyjna i bardzo prosta.

Oleje i filtry

Zobacz listę poradników o olejach i filtrach (m.in. olejach silnikowych i filtrach oleju), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.