Wybrany pojazd:

Zmień pojazd

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Lista Siatka

z 701
 1. Klocki hamulcowe tył AUDI A4/A5/A6/A7, PORSCHE - BOSCH 0986494488
  EAN4047024907614
  ProducentBOSCH
  Kod produktu0986494488
  Strona zabudowyOś tylna
  Zamiennik2521402
  Styk ostrzegawczy o zużyciuze stykiem zużycia, bez styku zużycia
  Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniającaz dodatkami, z czopem wciskanym, z łącznikiem, z rurą wlotową, z pompą wodną, bez dodatków, bez czopa wciskanego, bez łącznika, bez przewodu dolotowego, bez pompy wodnej
  Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2z podkładką wytłumiającą, ze śrubami
  139,00 zł

  Wysyłka towaru do:

  3 dni roboczych

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Lista Siatka

z 701
Układ hamulcowy

Układ hamulcowy

Porównaj, wybierz i zamów klocki oraz tarcze hamulcowe do swojego samochodu. Oferujemy szeroki wybór części do układu hamulcowego produkcji ATE, Bosch oraz DACO. Znajdziesz u nas klocki i tarcze na oś przednią i tylną, do samochodów starszych i nowszych – także wyposażonych w systemy współpracujące z czujnikami zużycia klocków.

Części do układu hamulcowego

Klocki hamulcowe zakupisz w cenach już od kilkudziesięciu złotych, dobierając je dzięki możliwości filtrowania produktów po samochodach, do których pasują. Ułatw sobie wyszukiwanie i wybierz markę, rok produkcji, model i typ pojazdu, aby zobaczyć tylko możliwe do zainstalowania modele.

Tarcze hamulcowe możesz wybrać w podobny sposób. Dzięki temu zawsze mając pewność, że kupujesz właściwy produkt. Oferujemy tarcze pełne i wentylowane, posiadające od trzech do dziesięciu otworów. Rozpiętość cenowa jest ogromna – waha się od kilkunastu do ponad tysiąca złotych – a tak szeroki wybór gwarantuje możliwość zdobycia dokładnie takiej części, jakiej szukasz. Zaopatrujemy polskich kierowców w części klasy eco, średniej i premium.

Łącznie proponujemy Ci ponad 3 tys. różnych tarcz i klocków, współpracujących z tysiącami pojazdów kilkudziesięciu marek. Jeśli nie masz pewności, co wybrać, lub chcesz zadać nam dowolne pytanie dotyczące produktów, skontaktuj się z infolinią GoRabbit.pl. Nasi eksperci od motoryzacji pomogą Ci w podjęciu wyboru, który się opłaci.

Układ hamulcowy

Zobacz listę poradników o układzie hamulcowym (m.in. o tarczach, klockach i zestawach), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.