Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.
Smary

Smary

Nawet najmniejsze elementy samochodu czy maszyny wymagają właściwej pielęgnacji. Specjalistyczne smary możesz wykorzystać zarówno do śrub i łożysk w swoim aucie, ale również do łańcuchów rowerowych czy tłoczków hamulcowych innych pojazdów. Są to preparaty o skutecznym i szybkim działaniu.

Dodatkowa ochrona antykorozyjna

W asortymencie sklepu GoRabbit.pl znajdziesz smary ceramiczne oraz miedziowe. Wszystkie preparaty są bezpieczne i nadają się do stosowania w wysokich temperaturach. W przypadku konstrukcji stalowych idealnie sprawdzi się Cynk Spray, który stworzy powłokę antykorozyjną na nadwoziu i podwoziu, a także na układach wydechowych oraz rurowych. Wszystkie śrubki w maszynach przemysłowych natomiast uratuje smar ceramiczny firmy K2. Jest to produkt przeznaczony do układów ABS, ASR i ESP. Jeżeli poszukujesz preparatu do pielęgnacji łożyska samochodu dostawczego lub ciężarowego, z pewnością spodoba Ci się wysokoobciążeniowy smar EP2. Jego odpowiedni skład oraz systematyczne stosowanie gwarantują działanie adhezyjne i wysoką odporność na korozję.

Jak wybrać odpowiedni smar do części pojazdu?

Na stronie naszego sklepu Klienci mogą skorzystać z wyszukiwarki znajdującej się w lewej części ekranu. Wśród wielofunkcyjnych smarów dominują preparaty od firmy MA Professional. Możesz również wybrać innych, równie popularnych producentów, takich jak K2, Moje Auto czy WD-40. Dodatkowo - używając wyszukiwarki, określisz konkretną pojemność produktu oraz interesujący Ciebie kolor. Jeśli nie wiesz, czy dany preparat spełni Twoje oczekiwania, możesz zadzwonić do naszego konsultanta, który pomoże rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości. W ten sposób zyskujesz pewność, że dany produkt skutecznie poprawi wydajność danego elementu Twojego pojazdu.

Oleje i filtry

Zobacz listę poradników o olejach i filtrach (m.in. olejach silnikowych i filtrach oleju), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.