Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.
Chłodnice wody

Chłodnice wody

Nasz profesjonalny sklep internetowy z częściami samochodowymi oferuje dobrej jakości chłodnice wody w niskiej cenie. W silnikach tłokowych naturalnym zjawiskiem jest ich nagrzewanie związane ze spalaniem mieszanki paliwowo-powietrznej. Z tego powodu stosuje się w nich wodne układy chłodzenia, w których dostępne w tej kategorii podzespoły spełniają kluczową funkcję. Chłodzą ciecz odprowadzającą ciepło z jednostki napędowej. Poprawia to jej wydajność, ale przede wszystkim chroni przed przegrzaniem. Sprzedajemy tego typu części do najpopularniejszych modeli aut marek takich jak Volkswagen, Fiat, Opel, Audi, Toyota i innych – poznaj cały asortyment!

Działanie chłodnicy samochodowej

Warto wiedzieć, że samochodowa chłodnica wody ma złożoną konstrukcję. Składa się z wielu cienkich rurek, którymi nieustannie płynie ciecz, połączonych za pomocą pofałdowanych blaszek. Pomiędzy nimi znajdują się małe szczeliny, umożliwiające przepływ powietrza. Płyn obiegający silnik jest w ruchu, dzięki specjalnej pompie. Gdy trafia do opisywanego elementu, zostaje schłodzony przez pęd powietrza lub wentylator. Nasza hurtownia części samochodowych oferuje najlepsze podzespoły tego typu, cechujące się bardzo efektywnym działaniem.

Pamiętaj o wymianie chłodnicy wody

Z powodu swojej ważnej roli chłodnica cieczy musi być zawsze w pełni sprawna. Odpowiada za funkcjonowanie kluczowego układu, który wpływa na kondycję jednostki napędowej. Objawem uszkodzenia może być np. wzrost temperatury wody chłodzącej lub jej wycieki. W takiej sytuacji najlepiej zdecydować się na wymianę, kupując w naszym sklepie sprawdzone części od najlepszych producentów. To gwarancja ich wysokiej jakości oraz ponadprzeciętnej żywotności.

Kup u nas samochodowe chłodnice cieczy

Jako renomowana hurtownia części samochodowych oferujemy chłodnice cieczy w bardzo atrakcyjnych cenach. Mamy modele wyprodukowane z najlepszych materiałów – są solidne, a przy tymi idealnie pasują, do konkretnych wersji silników benzynowych lub wysokoprężnych. Służymy fachowym doradztwem w ich wyborze oraz gwarantujemy, szybką wysyłkę. Zapoznaj się z całym asortymentem i już dziś złóż zamówienie!

 

Oleje i filtry

Zobacz listę poradników o olejach i filtrach (m.in. olejach silnikowych i filtrach oleju), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.