Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.
Preparaty wielofunkcyjne

Preparaty wielofunkcyjne

Uniwersalne środki znajdą swoje zastosowanie nie tylko w systematycznej pielęgnacji samochodów, ale również w czyszczeniu maszyn oraz innych pojazdów. Stanowią one również niezawodną pomoc w nieoczekiwanych sytuacjach. Nasz sklep oferuje wielofunkcyjne preparaty, które mogą okazać się koniecznym wyposażeniem w Twoim bagażniku.

Szybkie czyszczenie nawet trudno dostępnych miejsc

W przypadku niespodziewanego uszkodzenia koła warto mieć przy sobie preparat Tire Doctor, który skutecznie uszczelnia i pompuje opony. Jest to łatwy w aplikacji aerozol przeznaczony do tymczasowej naprawy dziur. Jego stosowanie nie wymaga demontażu kół ani żadnych dodatkowych narzędzi. Wśród preparatów wielofunkcyjnych w sklepie GoRabbit.pl znajduje się również jeden z najpopularniejszych środków antykorozyjnych firmy WD-40. Jest to spray o działaniu smarującym, czyszczącym oraz wypierającym wodę. Jeżeli poszukujesz produktu, który w szybki sposób usunie zabrudzenia szczelin lub małych części maszyn z pewnością spodoba Ci się szybki penetrant do czyszczenia metalowych, gumowych oraz plastikowych powierzchni. Te wielofunkcyjne preparaty sprawdzą się nie tylko w warsztatach samochodowych, ale również w domowych garażach oraz ogrodach.

Profesjonalne porady konsultantów w sklepie GoRabbit.pl

Preparaty wielofunkcyjne w sklepie GoRabbit.pl można podzielić na odrdzewiacze, środki do napraw oraz spraye do konserwacji. Dużym udogodnieniem dla wszystkich Klientów jest prosta w obsłudze wyszukiwarka, dzięki której można wybrać środek o konkretnym przeznaczeniu, ulubionego producenta oraz odpowiednią pojemność produktu. Warto również zaznaczyć, że osoby poszukujące danego preparatu mogą skorzystać z pomocy konsultantów. Udzielą oni cennych wskazówek dotyczących pielęgnacji i konserwacji danego modelu samochodu lub maszyny.

Oleje i filtry

Zobacz listę poradników o olejach i filtrach (m.in. olejach silnikowych i filtrach oleju), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.