Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.
Świece żarowe

Świece żarowe

Zamów w przystępnej cenie świece żarowe do swojego samochodu. Kupuj w sklepie internetowym GoRabbit, aby korzystać z profesjonalnej obsługi i łapać okazje od najlepszych producentów wyposażenia do aut. Zaopatrz się w doskonałe akcesoria do silników Diesla. Dzięki szybkiej i taniej dostawie kurierskiej otrzymasz swój produkt, zanim zdążysz odczuć jego brak.

NGK: świece żarowe od doskonałego producenta

W naszej ofercie znajdziesz świece NGK – jednego z najlepszych na świecie producentów tego typu części samochodowych. Istniejąca od 1936 r. firma od dziesięcioleci ulepsza technologię świec, zwiększając skuteczność samozapłonu w wyniku podniesienia temperatury w cylindrze. Dzięki temu produkty NGK cechują się wysokim stopniem niezawodności i przedłużoną żywotnością. Firma produkuje zarówno świece żarowe, jak i zapłonowe, które także możesz znaleźć w naszym sklepie.

Oferujemy świece do większości samochodów, jakie można spotkać na naszych drogach. Jesteś właścicielem citroena, opla astry, peugeota, renault czy chevroleta? W kilka chwil znajdziesz właściwy produkt. Jeśli nie masz pewności, które świece – lub który ich model – pasują do twojego samochodu, nie wahaj się skontaktować z naszym działem obsługi. Konsultanci GoRabbit.pl telefonicznie udzielą wszelkich porad dotyczących wyboru i zakupu części samochodowych. Możesz być pewny ich profesjonalizmu – to osoby od wielu lat związane z motoryzacją, znające budowę samochodu od podszewki.

Kupuj szybko, wygodnie i tanio

Jeśli chcesz mieć pewność, że kupujesz właściwą świecę do swojego samochodu, skorzystaj z filtrów dostępnych w lewej części ekranu. Za ich pomocą możesz wprowadzić informacje o pojeździe i wyświetlić wyłącznie te produkty, które są z nim kompatybilne. Zacznij od marki, następnie podaj rok produkcji i model samochodu, a wreszcie typ silnika. Zaaplikowanie filtrów sprawi, że uzyskasz stuprocentową pewność, że dokonujesz właściwego wyboru.

Oleje i filtry

Zobacz listę poradników o olejach i filtrach (m.in. olejach silnikowych i filtrach oleju), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.