Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.
Odtłuszczacze

Odtłuszczacze

Przed nałożeniem wosków i sealantów na pojazd należy wykonać szereg innych bardzo ważnych czynności, w tym odtłuścić powierzchnię. Jest to krok, który należy wykonać po umyciu i wysuszeniu danego miejsca samochodu. Pamiętaj o wszystkich tych etapach i wybierz profesjonalne odtłuszczacze o uniwersalnym zastosowaniu.

Wielofunkcyjne preparaty do odtłuszczania

Odtłuszczacze największe zastosowanie znajdują w warsztatach samochodowych, jednak niektóre z nich mogą być również wykorzystywane do czyszczenia odzieży roboczej, mycia podłóg i innych nawierzchni oraz usuwania trudnych plam. Takim uniwersalnym preparatem jest dostępny w asortymencie sklepu GoRabbit.pl koncentrat do odtłuszczania powierzchni Defatex. Jest to wydajny i skuteczny produkt o pojemności 5 l. W szybki sposób usuwa tłusty brud, osady kuchenne oraz zabrudzenia z olejów. W przypadku powierzchni ceramicznych i betonowych powierzchni doskonale sprawdzi się płyn Anty-Oil, którego niewielką ilość należy wymieszać z wodą, a następnie nanieść na tłustą powierzchnię. Odtłuszczacze są ekonomiczne oraz bezpieczne dla wszystkich typów lakierów, a także elementów wykonanych z tworzyw sztucznych lub z gumy.

Udogodnienia dla Klientów sklepu

Nasi Klienci mogą w każdej chwili skorzystać z pomocy profesjonalnych specjalistów, którzy nie tylko wybiorą dla nich odpowiedni preparat, ale również udzielą cennych porad dotyczących pielęgnacji danego modelu samochodu. Konsultanci w sklepie GoRabbit.pl posiadają niezbędną wiedzę z zakresu motoryzacji, dzięki czemu każdy Klient będzie zadowolony z zakupów na naszej stronie. Dodatkowym udogodnieniem jest również wyszukiwarka, w której można wybrać ulubionego producenta oraz konkretną pojemność odtłuszczacza, aby znaleźć spełniający wszystkie wymagania preparat.

Oleje i filtry

Zobacz listę poradników o olejach i filtrach (m.in. olejach silnikowych i filtrach oleju), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.