Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Bezpieczeństwo i ochrona

Poruszając się autem, zawsze należy być przygotowanym na różne niebezpieczne zdarzenia. Na wypadek, gdyby do nich doszło, warto mieć pod ręką dodatkowe akcesoria samochodowe, które np. umożliwią odpowiednie zabezpieczenie miejsca kolizji czy udzielenie pomocy poszkodowanym. Apteczki, gaśnice, kamizelki odblaskowe, rękawice czy zawierający podstawowe artykuły medyczne zestaw pierwszej pomocy to wyposażenie, które powinien wozić w aucie każdy odpowiedzialny kierowca. Między innymi te produkty zamówisz w poniższej ofercie naszego sklepu internetowego. Oprócz tego sprzedajemy m.in. foteliki dla dzieci do samochodu spełniające rygorystyczne normy jakości.Przygotuj się na każdą sytuację drogową – zamów akcesoria do samochodu

Szukając najlepszych akcesoriów, które przydadzą się w nagłych sytuacjach, jakie mogą zdarzyć się na drodze, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Sklep motoryzacyjny GoRabbit oferuje szeroki wybór artykułów służących bezpieczeństwu kierowców i pasażerów. To m.in. apteczki do samochodu zawierające zestaw pierwszej pomocy, rękawice czy podstawowe leki. 

W przypadku awarii pojazdu na drodze konieczne jest odpowiednie zabezpieczenie się na czas przeprowadzania naprawy lub oczekiwania na lawetę. Na wypadek takich sytuacji auto powinno posiadać na swoim wyposażeniu podstawowe akcesoria, takie jak trójkąt ostrzegawczy czy kamizelki odblaskowe do samochodu. Jeżeli natomiast sytuacja wymknie się spod kontroli i dojdzie do pożaru, bardzo pomocne będą gaśnice samochodowe.

Zadbaj też o bezpieczeństwo swoich pociech, wybierając, wysokiej jakości foteliki dla dzieci. Zyskaj pewność, że nawet podczas nagłego hamowania, najmłodsi pasażerowie będą odpowiednio zabezpieczeni.Bezpieczeństwo to podstawa – od fotelików po apteczki

Już dziś skorzystaj z naszej oferty i zamów produkty związane z bezpieczeństwem oraz ochroną, w tym foteliki dla dzieci, rękawice ochronne, kamizelki, apteczki czy gaśnice samochodowe. Wśród dziesiątków produktów znajdziesz także m.in. profesjonalny zestaw pierwszej pomocy do samochodu. Ich cena jest atrakcyjna, dlatego już dziś złóż zamówienie w GoRabbit!

Oleje i filtry

Zobacz listę poradników o olejach i filtrach (m.in. olejach silnikowych i filtrach oleju), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.