Wybrany pojazd:

Zmień pojazd

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Lista Siatka

z 556
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Lista Siatka

z 556
Filtry

Filtry samochodowe

Zapoznaj się z ogromną ofertą filtrów samochodowych w sklepie motoryzacyjnym GoRabbit.pl. Znajdziesz u nas filtry oleju, paliwa, powietrza i kabinowe. Współpracujemy z najlepszymi markami i oferujemy błyskawiczną dostawę za pośrednictwem kuriera. Dobra organizacja pozwala nam ograniczyć koszt obsługi i obniżyć ceny naszych produktów.

Bogactwo wyboru – filtry samochodowe do każdego pojazdu

Wybierz swoje filtry spośród produktów marki Filtron, Mann-Filter czy Vasco. Każdy z producentów cieszy się uznaniem zarówno kierowców, jak i producentów samochodów. Posiadamy zarówno filtry-zamienniki, jak i produkty spełniające normy OE, czyli oryginalnego wyposażenia nowych pojazdów. W skład oferty wchodzą także filtry antyalergiczne oraz z węglem aktywnym, wykonane w zaawansowanej technologii. Najtańsze z naszych produktów zamówisz już za kilka złotych. Pamiętaj o regularnej wymianie filtrów, aby przedłużyć żywotność swojego samochodu oraz zapewnić sobie komfort jazdy.

Jak zamawiać fitry? Łatwo, tanio i przyjemnie

GoRabbit.pl to sklep, który powstał po to, aby ułatwić zakupy każdemu kierowcy. U nas nie musisz znać się na samochodach, aby wybrać właściwe filtry paliwa czy powietrza. Nie wiesz, który filtr kabinowy nadaje się do twojego pojazdu? Po prostu do nas zadzwoń. Konsultanci czuwający na infolinii mają wieloletnie doświadczenie w pracy z samochodami. Nie są zwykłymi sprzedawcami – to eksperci w dziedzinie motoryzacji. Zaprosiliśmy ich do współpracy, aby każde twoje zakupy w naszym sklepie były udane.

Pamiętaj, że filtry możesz przeglądać według nazwy, ceny, typu filtra, rodzaju stosowanej w nim technologii (np. węgiel aktywny) i producenta. Możesz nawet ograniczyć wybór wyświetlanych produktów wyłącznie do tych, które są kompatybilne z twoim samochodem. W tym celu skorzystaj z menu po lewej, aby wprowadzić informacje o aucie: markę, rok produkcji, model i typ silnika. W ten sposób zyskasz pewność, że wybrany filtr na sto procent będzie pasował! Jeśli masz pytania, czekamy na infolinii, zawsze gotowi, by pomóc.

Układ hamulcowy

Zobacz listę poradników o układzie hamulcowym (m.in. o tarczach, klockach i zestawach), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.