Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.
Hamulcowe

Płyny hamulcowe

Zastosowanie płynów hamulcowych wpływa na efektywność hamowania. Odpowiednia pielęgnacja układu hamulcowego przekłada się więc na bezpieczeństwo, prawidłową modulację siły hamowania, a przede wszystkim na sprawne funkcjonowanie całego pojazdu. Asortyment sklepu GoRabbit.pl pozwala na wybór płynu o wysokiej temperaturze wrzenia i jak najlepszej jakości.

Płyny hamulcowe najwyższej jakości - gwarancja bezpiecznej jazdy

Płyny hamulcowe objęte są trzyletnią gwarancją, dzięki czemu masz pewność co do ich wydajnego działania. W ofercie sklepu znajdują się preparaty od producenta K2, które odznaczają się Certyfikatem Zgodności ITS Warszawa. Płyny przeznaczone są do jazdy nawet w ekstremalnych warunkach, stosuje się je także w przypadku kierowania samochodem bardzo obciążonym. Produkt chroni przed korozją, jest neutralny dla stopów metali stosowanych w układzie hamulcowym. Oferta płynów różni się objętością, co pozwala na łatwe dopasowanie środka do własnych potrzeb. Na szczególną uwagę zasługuje płyn DOT-4 Racing, którego temperatura wrzenia wynosi aż 325°C, podczas gdy norma temperatury wrzenia płynu DOT-4 wynosi 230°C - środek można stosować w sportowym trybie jazdy, nadaje się także do przejażdżek po leśnych drogach i górskich pagórkach.

Profesjonalna i szybka pomoc w wyborze właściwego płynu

Do biegłego znalezienia produktu posłuży Ci intuicyjna wyszukiwarka. Z jej pomocą szybko wybierzesz środek, który odpowiada Ci zarówno pod względem ceny, przeznaczenia, jak i wielkości. Obsługa wyszukiwarki jest niezwykle prosta, a zarazem wygodna. Odpowiedzi na wszelkie pytania udzieli Ci fachowiec, którego wiedza okaże się niezbędna przy zakupie płynu hamulcowego o optymalnym działaniu, który będzie przeznaczony dla Twojej marki i modelu samochodu.

Oleje i filtry

Zobacz listę poradników o olejach i filtrach (m.in. olejach silnikowych i filtrach oleju), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.