Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.
Chemia samochodowa

Motochemia

Chemia samochodowa, której potrzebujesz, dostępna w atrakcyjnej cenie. Zaopatrz się w smary, kleje, silikony, lakiery, gumę w sprayu, płyny do spryskiwaczy, akcesoria do odtłuszczania lub odrdzewiania – i wiele, wiele więcej. W GoRabbit.pl znajdziesz artykuły od cenionych producentów, takich jak WD-40, Borygo, K2, Moje Auto oraz Brumm. Oferujemy cały szereg płynów samochodowych, w tym płyny do chłodnicy (także uszczelniacze i odrdzewiacze oraz płukanki do chłodnicy), płyny do spryskiwaczy czy hamulcowe. Szerokie spektrum dostępnych pojemności pozwoli Ci wybrać produkt dla siebie. Największe butle mieszczą nawet 20 litrów środka!

Dedykowane preparaty chemii do samochodów

Jeśli chodzi o chemię samochodową to zawsze warto mieć w zanadrzu konserwacyjne i wielofunkcyjne smary. Posiadamy preparaty do powierzchni metalowych, łożysk, plastiku, gumy, elementów pracujących pod obciążeniem czy w wysokich temperaturach. Oferowana przez nas motochemia zapewnia ochronę przed zużyciem czy uszkodzeniami w wyniku nadmiernego tarcia oraz przegrzania, a także chroni przed kwasem, rdzą lub warunkami atmosferycznymi. Polecamy preparaty do czyszczenia styków, potencjometrów i przepływomierzy, a także do konserwacji instalacji elektrycznych. Korzystanie z nich to prosty sposób na zadbanie o doskonały stan samochodu. Warte uwagi są także zmywacze, a nawet płyny odstraszające drobne zwierzęta i szkodniki.

Lakiery to bogata w asortyment kategoria, łącząca specyfiki do karoserii, zacisków hamulcowych, powłok gumowych i inne. Powleczenie elementów auta pełną połysku powłoką nie tylko zapewnia ochronę, ale często również potrafi odświeżyć wygląd pojazdu oraz tchnąć w niego nowe życie. Na wszelki wypadek warto trzymać pod ręką zróżnicowane kleje – do plastików, elementów gumowych czy metalu. Produkty dostępne są zazwyczaj z wygodnym aplikatorem, część klejów natomiast ma formę komfortowego w użyciu sprayu. W pogotowiu miejmy także silikony, które pełnią funkcję uszczelniającą i niekiedy dodatkowo smarują powierzchnie. Nie bez powodu część tych specyfików nazywa się „płynną uszczelką”.

Kategoria chemii samochodowej to m.in. kleje, preparaty konserwujące podwozie, płyny chłodnicze, smary czy silikony

Na zakończenie pracy przy pojeździe z chemii samochodowej polecamy natomiast zmywacze. Mowa nie tylko o preparatach do czyszczenia np. tarcz hamulcowych, ale także o pastach do rąk, które znacznie szybciej niż mydło usuwają smar. Zamów motochemię do samochodu i odbierz ją błyskawicznie dzięki wysyłce kurierskiej. Szczególnie dbamy o zabezpieczenie przesyłek, dzięki czemu wybrane produkty dotrą do Ciebie w nienaruszonym stanie. Masz problem z wyborem artykułów właściwych dla Twojego samochodu? Chętnie Ci pomożemy. Zadzwoń i zapytaj – konsultanci GoRabbit.pl doskonale znają zagadnienia motoryzacyjne. Rób zakupy z królikiem!

Oleje i filtry

Zobacz listę poradników o olejach i filtrach (m.in. olejach silnikowych i filtrach oleju), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.