Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.
Uszczelniacze i dodatki

Uszczelniacze i dodatki

W przypadku stosowania uszczelniaczy trzeba zachować szczególną ostrożność, aby w żaden sposób nie uszkodzić układu chłodzenia w danym pojeździe. Warto wtedy sięgnąć po uniwersalne produkty o bezpiecznym działaniu. Oferta sklepu GoRabbit.pl obejmuje zarówno skuteczne uszczelniacze, jak i inne dodatki, takie jak płukanki oraz odkamieniacze.

Skuteczny sposób na zabrudzenia chłodnicy

Uszczelniacze do chłodnicy mają za zadanie likwidować różnego rodzaju wycieki oraz nieszczelności. Tego typu preparaty powinny być dodane bezpośrednio do płynu chłodniczego. Taki zabieg należy wykonywać przy włączonym silniku. W naszej ofercie znajdziesz płyny, które nie tylko doskonale uszczelnią układ chłodzenia, ale również skutecznie usuną rdzę. Przykładem takiego produktu jest Radiator Flush firmy K2, który w ciągu 15 minut pozbędzie się niechcianych zanieczyszczeń. W celu odtłuszczenia chłodnicy warto wykorzystać płukankę do trudno dostępnych przewodów oraz węży układu chłodzenia. Popularnym dodatkiem jest również odkamieniacz, który skutecznie oczyszcza cały system z nadmiaru rdzy oraz szlamu. Systematyczne stosowanie uszczelniaczy i dodatków zmniejsza ryzyko pojawienia się kolejnych nieszczelności.

Szybkie wyszukiwanie preparatów, za pomocą intuicyjnej wyszukiwarki

Jeżeli wiesz, jakie dokładnie uszczelniacze i dodatki do chłodnicy Cię interesują, możesz skorzystać w prostej w obsłudze wyszukiwarki, która jeszcze bardziej ułatwi Ci zadanie. Najwięcej produktów pochodzi od polskiego producenta K2, jednak równie skuteczne preparaty oferują firmy MA Professional oraz Moje Auto. W asortymencie naszego sklepu znajdują się płyny o pojemności 40 ml, 250 ml oraz 400 ml. Możesz również zadzwonić do naszego konsultanta, który podpowie, jaki produkt spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Oleje i filtry

Zobacz listę poradników o olejach i filtrach (m.in. olejach silnikowych i filtrach oleju), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.