Nie możemy znaleźć produktów spełniających kryteria.

Naprawy awaryjne

Trudno jest przewidzieć wszystkie przygody, jakie mogą spotkać Cię na drodze. Dlatego dobrze jest zaopatrzyć się w samochodowe akcesoria do napraw awaryjnych, które pomogą szybko wybrnąć z nagłych kłopotów – znajdziesz je w poniższej ofercie. W razie trudności z uruchomieniem silnika przydadzą się przewody rozruchowe do samochodu, a słaby akumulator można później doładować prostownikiem. Jeśli regularnie wozisz w aucie kanister, powinieneś wyposażyć się w praktyczny lejek do paliwa. Sklep motoryzacyjny Go Rabbit oferuje takie akcesoria, jak i różnorodne artykuły naprawcze!


Prostownik, przewody rozruchowe i różne akcesoria naprawcze

Każdy kierowca powinien mieć na uwadze to, że na drodze może wydarzyć się więcej nieprzyjemnych sytuacji. Z tego powodu warto mieć przy sobie m.in. podnośnik samochodowy czy bandaże do węży, z których pomocą można uszczelnić miejsca wycieku różnych płynów eksploatacyjnych. Dobrze mieć również pod ręką lejek do paliwa wraz z kanistrem oraz wężykiem, zapasowe klemy czy artykuły do szybkiej, tymczasowej naprawy opon. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują uszczelniacze w aerozolu.

Przed dłuższą trasą warto zadbać o dobrą kondycję baterii pojazdu, do czego niezbędny będzie, prostownik samochodowy. Regularne korzystanie z niego jest szczególnie ważne, jeśli robisz dużo krótkich tras i bardzo często uruchamiasz silnik. Z kolei gdy poziom jej naładowania jest zbyt niski, wysokiej jakości przewody rozruchowe do samochodu mogą okazać się jedynym ratunkiem.

Poznaj bogaty asortyment dostępnych u nas akcesoriów naprawczych i zadbaj o swój komfort podróży! Z naszymi produktami będziesz gotowy m.in. na przebitą oponę, konieczność wymiana koła czy kłopoty z akumulatorem, a lejek do paliwa pozwoli uzupełnić pusty bak. Skorzystaj z proponowanych artykułów do auta i wybierz najwyższej jakości prostownik czy przewody rozruchowe od sprawdzonych producentów. Już dziś zamów niezbędne, samochodowe akcesoria naprawcze i włóż je do bagażnika, aby w kolejną trasę ruszać z poczuciem bezpieczeństwa – u nas ich cena jest bardzo przystępna!

Oleje i filtry

Zobacz listę poradników o olejach i filtrach (m.in. olejach silnikowych i filtrach oleju), które zostały opublikowane niedawno na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.