Blog motoryzacyjny

Jak upewnić się, że część do pojazdu pasuje? Dzięki wyszukiwarce VIN Parts!

Kupując części samochodowe online, masz kilka sposobów ich wyszukania. Tylko jeden z nich daje ci 100% pewności, że dana część pasuje do twojego pojazdu. To wyszukiwarka VIN Parts sklepu GoRabbit.pl. Poznaj narzędzie stworzone z myślą o profesjonalnych mechanikach, teraz dostępne dla każdego!

2 maja 2022

 

Czym jest VIN Parts?

 

VIN Parts to wyszukiwarka części po numerze VIN pojazdu, który sprawdzisz w dowodzie rejestracyjnym. Wystarczy go wpisać, a liczący nawet miliony produktów katalog GoRabbit.pl przefiltruje swoje zasoby i pokaże wyłącznie elementy pasujące do danego samochodu.

 

Co dalej? Skorzystaj z interaktywnego schematu, aby wybrać pożądaną część i zobaczyć wszystkie dostępne produkty. Zamówisz je jak w każdym sklepie internetowym.

 

 

SPRAWDŹ, JAK TO DZIAŁA

 

 

 

 

Wyszukiwarka VIN Parts korzysta z systemu zaprojektowanego z myślą o warsztatach i mechanikach samochodowych, którzy nie mogą pozwolić sobie na zamówienie niewłaściwego produktu. System nie tylko zabezpiecza ich przed niewłaściwym wyborem, ale i przyspiesza zakup, jak również wskazuje dokładnie miejsce instalacji danego elementu.

 

Zaufaj tym samym rozwiązaniom, którym ufają profesjonaliści!

 

 

 

 

Co ryzykujesz, kupując części tradycyjnie?

 

Podobne modele samochodów mogą korzystać z różnych części. Inne roczniki tego samego pojazdu mogą nie obsługiwać tych samych elementów. Na rynku natomiast znajduje się tyle produktów i zamienników, że trudno być w 100% pewnym, czy wybrany element będzie pasować.

 

A jeśli nie pasuje? Prawdopodobnie dopiero w montażu zorientujesz się, że dokonałeś złego wyboru. Część musisz więc z powrotem zapakować i odesłać, wypełniając formularz zwrotu. Tracisz cenny czas, a kwota, którą wydałeś, jest dla ciebie niedostępna aż do momentu, w którym bank zrealizuje zwrot. 

 

Czy będziesz mieć pewność, że kolejna zamówiona część będzie tą właściwą? Czy naprawdę chcesz ryzykować, skoro masz w 100% pewne rozwiązanie pod ręką?

 

Co zyskujesz, korzystając z VIN Parts?

 

Jeśli skorzystasz z VIN Parts i poprawnie wpiszesz swój numer VIN, a następnie skorzystasz z interaktywnego schematu, ryzyko wybrania błędnej części jest zerowe. Na pewno dotrze do ciebie właściwa część, a wybierzesz ją w sposób prostszy i przystępniejszy niż korzystanie z klasycznej wyszukiwarki. Co więcej, będziesz wiedzieć, gdzie daną część należy zainstalować.

 

 

 

 

Autor tekstu

Jacek-small_1

Jacek z GoRabbit.pl

Zajmuje się sprzedażą części oraz doradztwem w serwisowaniu pojazdów.

Prywatnie miłośnik klasycznych samochodów osobowych.

goRabbitpl-twoj-ekspert-w-motoryzacji

 

Powiązane produkty z tematem artykułu:

 

Sprawdź, jak to działa,

i przekonaj się, że możesz tylko zyskać!

 

 

 

Najpopularniejsze artykuły

Zobacz listę najczęściej czytanych poradników, które zostały opublikowane na blogu motoryzacyjnym GoRabbit.